لطفا صبر نمایید...

تزریق چربی به صورت در تهران هزینه و شرایط کامل

با افزایش سن صورت افراد حالت طبیعی خود را از دست داده و پوست آنها شروع به شل شدن و در ایجاد چین و چروک می شود . ایجاد چین و چروک روی پوست افراد یک اتفاق طبیعی بوده و برای همه ی افراد بالاخره اتفاق می افتد .

امروزه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی این مشکل قابل حل است و با تزریق چربی به صورت این مشکل به راحتی حل شده و نیازی نیست که افراد نگران شل شدن یا خراب شدن پوست خود باشند .

در ادامه قصد داریم تا تزریق چربی به صورت را به طور مفصل مورد ارزیابی قرار دهیم و شما را با فرایند این کار آشنا کنیم .

تزریق چربی به صورت
تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت چیست ؟

به طور کلی چاقی صورت برای افراد نمی تواند زیبایی خاصی را به ارمغان بیاورد اما چاقی موضعی صورت برای افراد می تواند زیبایی خاصی را به ارمغان بیاورد . برای مثال می توان گفت که گونه ها و لب ها برجسته می تواند سبب این شود که بانوان ظاهر زیبا تری را داشته باشند . بانوانی که از این نعمت در زیبایی خود بی بهره هستند و لب ها و گونه های آنها دارای برجستگی زیادی نیست می توانند با تزریق چربی به صورت خود زیبایی صورت خود را بهبود ببخشند . در صورتی که افراد مایل به انجام این کار باشند می توانند از نواحی در بدن خود نیاز به چربی ندارد مانند باسن، شکم یا ران چربی برداشته و به صورت خود تزریق نمایند .

روش تزریق چربی به صورت یکی از ایمن ترین روش هایی که شما می توانید برای رفع گودی زیر چشم و خط اخم استفاده کنید و در صورتی که فرم لب ها، گونه ها و چانه شما مشکلی داشته باشد آن را اصلاح کنید .

استفاده از این روش سبب شادابی و جوان شدن پوست شما نیز می شود .

استفاده از سایر روش ها برای اصلاح فرم صورت موجب این می شود که بسیاری از افراد دچار آلرژی شوند اما در این روش با توجه به این که برای انجام اصلاحات از چربی بدن خود افراد استفاده می شود امکان واکنش و ایجاد آلرژی در بدن افراد به صفر خواهد رسید .

مزایای تزریق چربی به صورت چیست ؟

امروزه در اکثر کشور ها از روش تزریق چربی برای حفظ جوانی و شادابی پوست استفاده می شود علت آن نیز مزایایی است که این روش نسبت به سایر روش ها دارا می باشد .

از مزایای تزریق چربی به صورت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • ایمنی زیاد : از اصلی ترین مزایا این روش می توان به ایمنی بالای آن اشاره کرد . در این روش از چربی های بدن خود فرد برای انجام اصلاحات استفاده می شود و همین امر موجب می شود که امکان ایجاد آلرژی در فرد به صفر برسد .
  • ماندگاری بالا : یکی دیگر از مزایای این روش مانگاری بسیار بالای آن نسبت به سایر روش های پرکننده صورت است .
  • نتایج طبیعی : در این روش به این علت که از سلول های طبیعی بدن افراد استفاده می شود دارای نتایج بسیار طبیعی تر برای افراد است .
  • عفونت : استفاده از این روش احتمال عفونت بسیار پایین تری نسبت به سایر روش ها دارد .
  • کوتاه بودن دوره ریکاوری : بعد از انجام تزریق چربی به صورت شما نیاز به استراحت دارید اما دوره ی ریکاوری یا دوره ی استراحت شما نسبت به سایر روش ها بسیار کوتاه تر خواهد بود .

معایب تزریق چربی به صورت چیست ؟

به طور کلی معایب و عوارض خاصی در این روش گزارش نشده اما یکی از شایع ترین عوارضی که احتمال دارد برای هر فرد رخ داده باشد عارضه ورم و کبودی هم در محل اهدا کننده چربی و هم در محل گیرنده چربی است . احتمال بروز چنین عارضه ای نیز بسیار پایین بوده زیرا افراد می توانند با مصرف آنتی بیوتیک از پدید آمدن این عارضه جلوگیری کنند .

به طور کلی این عمل دارای عوارض خاصی نیست مگر اینکه شخص متقاضی این عمل را در مراکز بدون مجوز انجام داده باشد . پس بهتر است در هنگام انتخاب مرکز درمانی و پزشک خود به این نکته توجه کنید که بهترین مرکز درمانی و بهترین متخصص پوست را در نزدیکی محل زندگی خود برای این کار انتخاب کنید .

تزریق چربی به صورت چه کاربرد هایی دارد ؟

تزریق چربی به صورت در مواردی استفاده می شود که پوست فرد متقاضی در اثر افزایش سن همچنین کاهش وزن ناگهانی دچار افتادگی و ایجاد چین و چروک شده است در چنین مواردی افراد می توانند از این روش برای جوانی و شاداپی پوست خود استفاده نمایند .