لطفا صبر نمایید...

لیزر مو زائد در تهران و نکات قبل از لیزر به صورت کامل

امروز در بسیاری از رسانه های تبلیغاتی می توان تبلیغ مجموعه هایی را که در زمینه لیزر مو زائد فعالیت می کنند را مشاهده کنید . بسیاری از افراد با مشاهده این دست از تبلیغات به فکر لیزر مو زائد خواهند افتاد و سوالات بسیاری زیادی در ذهن آن ها پدید خواهد آمد . در این مقاله قصد داریم تا به صورت شما لیزر مو زائد را مورد ارزیابی قرار دهیم و به صورت کامل مزایا و معایب این کار را برای شما بازگو کنیم .

لیزر مو زائد امروز به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع مو های زائد تبدیل شده است علت آن نیز راحتی انجام این روش نسبت به سایر روش هاست .

چرا لیزر مو زائد ؟

در روش های قدیمی و منسوخ شده ای که برای رفع مو های زائد استفاده می شد ، روش هایی همچون اپيلاسيون و استفاده از تيغ و انواع موبرها در این روش ها مو از روی سطح بدن به صورت موقت و برای یک بازه زمانی مشخص حذف می کردند . در روش لیزر مو زائد به صورت کامل و از ریشه از بین برده می شود و به همین دلیل این روش به روش بلند مدت و در مواردی دائمی شناخه می شود .

مرکز لیزر مو زائد
مرکز لیزر مو زائد

در هنگام انتخاب مرکز لیزر مو زائد چه مواردی را باید در نظر یگیریم ؟

از زمانی که شما تصمیم به رفع مو ها ی زائد خود با استفاده از روش لیزر مو زائد می گیرید باید به دنبال یافتن بهترین مرکز لیزر درمانی باشید . از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام انتخاب مرکز لیزر درمانی مورد توجه شما باشد دستگاه و فرد انجام دهنده کار است . بهتر است که خدمات لیزر دائمی توسط بهترین متخصص پوست محل زدگی شما انجام شود .

لیزرد درمانی چگونه موجب رفع موهای زائد می شود ؟

لیزر درمانی یکی از مدرن ترین روش هایی است که امروز وارد علم پزشکی شده است و امروزه کاربرد بسیار زیادی در علم پزشکی داشته و بسیاری از بیماری ها با لیزر درمانی به راحتی قابل درمان است .

یکی از کاربرد هایی که این علم دارد رفع مو های زائد است روش انجام این کار نیز بدین صورت است که لیز را روی سطح پوست تابانده می شود و رنگدانه هاى ملانين موجود در موها، انرژى ليزر را جذب كرده و آن را از سطح پوست، به عمق ٢ تا ٣ ميليمترى پوست، جايى كه سلول هاى توليدكننده مو در ريشه موها قرار گرفته‌اند می رساند و سبب این می شود که این سلول ها تخریب و مو های زائد از بین برود .

چه کسانی قادر به لیزر مو زائد هستند ؟

لیزر مو زائد دارای محدودیت سنی و جنسیتی خاصی نیست و همه ی افراد چه آقایان و چه بانوان می توانند برای رفع مو های زائد تمام بدن خود از لیزر مو زائد استفاده نمایند . هر چقدر که رنگ موی افراد تیره تر باشد تاثیر این روش برای آنها بیشتر است .

به طور معمول همه ی افراد می توانند از این روش استفاده کنند اما پیشنهاد می شود که افرادی که سن کمتر از 12 سال را دارند از این روش استفاده نکنند .

آیا به مردان نیز لیزر موهای زائد پیشنهاد می شود ؟

مردان به طور معمول دارای مو های ضخیم تری نسبت به بانوان هستند و همین امر موجب می شود که مردان در هنگام تراشیدن مو های زائد دچار عوارض آزاردهنده ای مثل سوزش و خارش و گاهی جوش و کورک در ناحیه مورد نظر می‌شوند اما با استفاده از روش لیزر رفع مو های زائد برای مردان به راحتی قابل انجام است . همچنین لازم است بدانید که در صورتی که لیزر موهای زائد توسط افراد حرفه ای و به درستی انجام شود خطری برای باروری مردان ایجاد نخواهد شد .

چه موقع نباید از این روش استفاده کرد ؟

پزشک شما باید قبل از شروع درمان به طور کامل شرایط بدنی شما را بررسی کنند تا در صورتی که شما دارای سابقه بیماری خاصی باشد که لیزر موهای زائد برای شما نامناسب باشد باید از انجام این کار جلوگیری کنند .

علاوه بر این در صورتی که شما قصد دارید روی قسمتی از بدن خود لیزر انجام دهید که آکنه (نوعی جوش)، آفتاب‌سوختگی و احساس سوزش و درد یا هر‌گونه ناراحتی‌های پوستی وجود داشته باشد پزشک شما باید از انجام لیزر خودداری نماید .

همچنین افرادی که در گذشته حمام آفتاب گرفته و یا از “سولاریوم” استفاده کرده‌اند نیز مجاز به انجام لیزر برای رفع موهای زائد نیستند .

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star